OfertafototapetyFototapeta „Śpiący dinozaur”  
WZÓR Z CMS:
Fototapeta „Śpiący dinozaur”

Fototapeta „Śpiący dinozaur”


Czas realizacji: 2-3 dni
115.00


Ilość
- +
Cena:
Wymiary:
 
zmień
Szerokość / cm (x)
100
lub (50 - 3000)
Wysokość / cm (y)
100
lub (50 - 3000)
Rodzaj druku / Materiał:
 
zmień
waga: ilosc:
Fototapeta Lateksowa
Fototapeta Fizelinowa Neschen Wallpaper L-UV Smooth / Sand to tapeta filzelinowa dedykowana do tworzenia indywidulanych wystrojów pomieszczeń. Produkt występuje w dwóch rodzajach struktury powierzchni: gładkiej (smooth) i drobnego piasku (sand). Montaż tapety wykonuje się za pomocą standardowych narzędzi – klejem smarujemy wyłącznie ścianę. Po wydruku materiał jest odporny na tarcie i czyszczenie jak tapety na bazie PCW. Produkt niezadrukowany i zadrukowany jest klasyfikowany jako trudnopalny (EN-13501: klasa C-s1, d0) oraz dysponuje oznaczeniem CE. Celuloza użyta do produkcji tapety ma certyfikat FSC.
Fototapeta Samoprzylepna Samoprzylepna fototapeta celulozowo-filzelinowa przeznaczona do tworzenia własnych aranżacji wnętrz (fototapet). Tapeta występuje w dwóch wersjach struktury powierzchni: - gładkiej (smooth)
- drobnego piasku (sand).
Produkt jest samoprzylepny i nie wymaga stosowania zewnętrznego kleju. Zastosowany w tapecie klej akrylowy jest trwale elastyczny i charakteryzuje się wysoką przyczepnością. Montaż tapety odbywa się przy zastosowaniu standardowych narzędzi do aplikacji. Produkt posiada atest trudnopalności i spełnia wymagania dla klasy B1 wg normy DIN 4102-1. Wykorzystana do produkcji tapety celuloza posiada certyfikatem FSC.

   Dobrze dobrana fototapeta do pokoju maluszka to dobre rozwiązanie z kilku powodów. Po pierwsze, nowoczesne fototapety są bezpieczne i ładnie się prezentują. Po drugie, są łatwe w utrzymaniu czystości. Po trzecie, jest to spora oszczędność, ponieważ fototapeta może pozostać na długo w pokoju dziecka. Ważne jest jednak to, aby dobrze dobrać wzór. Dzięki temu zadowolony będzie zarówno roczniak, jak i pięciolatek. Jedną z tapet, zwłaszcza dla chłopca, będzie Śpiący dinozaur – dinozaury są jednym z najbardziej popularnych motywów wśród chłopców i prawdopodobieństwo, że Twoje starsze dziecko również będzie lubiło tę tapetę jest naprawdę duże! Nasze tapety wykonane są solidnie, zapewniamy dobry kontakt, doradztwo i szybką realizację zamówienia.