OfertafototapetyFototapeta „Kolorowe balony”  
WZÓR Z CMS:
Fototapeta „Kolorowe balony”

Fototapeta „Kolorowe balony”


Czas realizacji: 2-3 dni
115.00


Ilość
- +
Cena:
Wymiary:
 
zmień
Szerokość / cm (x)
100
lub (50 - 3000)
Wysokość / cm (y)
100
lub (50 - 3000)
Rodzaj druku / Materiał:
 
zmień
waga: ilosc:
Fototapeta Lateksowa
Fototapeta Fizelinowa Neschen Wallpaper L-UV Smooth / Sand to tapeta filzelinowa dedykowana do tworzenia indywidulanych wystrojów pomieszczeń. Produkt występuje w dwóch rodzajach struktury powierzchni: gładkiej (smooth) i drobnego piasku (sand). Montaż tapety wykonuje się za pomocą standardowych narzędzi – klejem smarujemy wyłącznie ścianę. Po wydruku materiał jest odporny na tarcie i czyszczenie jak tapety na bazie PCW. Produkt niezadrukowany i zadrukowany jest klasyfikowany jako trudnopalny (EN-13501: klasa C-s1, d0) oraz dysponuje oznaczeniem CE. Celuloza użyta do produkcji tapety ma certyfikat FSC.
Fototapeta Samoprzylepna Samoprzylepna fototapeta celulozowo-filzelinowa przeznaczona do tworzenia własnych aranżacji wnętrz (fototapet). Tapeta występuje w dwóch wersjach struktury powierzchni: - gładkiej (smooth)
- drobnego piasku (sand).
Produkt jest samoprzylepny i nie wymaga stosowania zewnętrznego kleju. Zastosowany w tapecie klej akrylowy jest trwale elastyczny i charakteryzuje się wysoką przyczepnością. Montaż tapety odbywa się przy zastosowaniu standardowych narzędzi do aplikacji. Produkt posiada atest trudnopalności i spełnia wymagania dla klasy B1 wg normy DIN 4102-1. Wykorzystana do produkcji tapety celuloza posiada certyfikatem FSC.

   Balony i gwiazdki – kto z nas nie lubi takich motywów? A może są to kolorowe bańki mydlane? A może jednak planety w pastelowych barwach? Urok tej tapety polega na tym, że pobudza wyobraźnię zarówno rodzica jak i samego dziecka. Przyjazne i uspokajające kolory, kropki, gwiazdki i koła sprawiają, że przestrzeń staje się jak żywa. Jest to motyw najczęściej wybierany do pokoju dziewczynek, ale nie bądźmy szablonowi! Każdemu dziecku mogą spodobać się właśnie tego typu motywy! Staramy się, aby oferowane przez nas fototapety spełniały wymagania zarówno naszych małych klientów, jak i ich rodziców. Zachęcamy do skorzystania z oferty!