OfertafototapetyFototapeta „Kraina dinozaurów” 
WZÓR Z CMS:
Fototapeta „Kraina dinozaurów”

Fototapeta „Kraina dinozaurów”


Czas realizacji: 2-3 dni
115.00


Ilość
- +
Cena:
Wymiary:
 
zmień
Szerokość / cm (x)
100
lub (50 - 3000)
Wysokość / cm (y)
100
lub (50 - 3000)
Rodzaj druku / Materiał:
 
zmień
waga: ilosc:
Fototapeta Lateksowa
Fototapeta Fizelinowa Neschen Wallpaper L-UV Smooth / Sand to tapeta filzelinowa dedykowana do tworzenia indywidulanych wystrojów pomieszczeń. Produkt występuje w dwóch rodzajach struktury powierzchni: gładkiej (smooth) i drobnego piasku (sand). Montaż tapety wykonuje się za pomocą standardowych narzędzi – klejem smarujemy wyłącznie ścianę. Po wydruku materiał jest odporny na tarcie i czyszczenie jak tapety na bazie PCW. Produkt niezadrukowany i zadrukowany jest klasyfikowany jako trudnopalny (EN-13501: klasa C-s1, d0) oraz dysponuje oznaczeniem CE. Celuloza użyta do produkcji tapety ma certyfikat FSC.
Fototapeta Samoprzylepna Samoprzylepna fototapeta celulozowo-filzelinowa przeznaczona do tworzenia własnych aranżacji wnętrz (fototapet). Tapeta występuje w dwóch wersjach struktury powierzchni: - gładkiej (smooth)
- drobnego piasku (sand).
Produkt jest samoprzylepny i nie wymaga stosowania zewnętrznego kleju. Zastosowany w tapecie klej akrylowy jest trwale elastyczny i charakteryzuje się wysoką przyczepnością. Montaż tapety odbywa się przy zastosowaniu standardowych narzędzi do aplikacji. Produkt posiada atest trudnopalności i spełnia wymagania dla klasy B1 wg normy DIN 4102-1. Wykorzystana do produkcji tapety celuloza posiada certyfikatem FSC.

   Fototapeta w pokoju dziecka? Dlaczego nie? W ostatnim czasie to bardzo modne rozwiązanie, co wcale nie dziwi! Świetnie się prezentują, są łatwe w utrzymaniu czystości, a jeżeli odpowiednio dobierze się motyw, może zostać przez długi czas w pokoju dziecka, co zapewnia również dużą oszczędność. W naszym sklepie oferujemy bardzo duży wybór najróżniejszych wzorów! Jesteśmy pewni, że każdy z Państwa znajdzie u nas odpowiednią tapetę! Kraina dinozaurów to tapeta zaprojektowana w jasnej kolorystyce. Znajduje się na niej motyw chmurki z wiszącymi gwiazdkami, tęcza i oczywiście dinozaury spacerujące po swojej krainie. To jedna z licznych w naszej ofercie propozycja z dinozaurami – mamy nadzieje, że znajdą Państwo u nas to, czego potrzebują.