OfertafototapetyFototapeta „Król miś” 
WZÓR Z CMS:
Fototapeta „Król miś”

Fototapeta „Król miś”


Czas realizacji: 2-3 dni
115.00


Ilość
- +
Cena:
Wymiary:
 
zmień
Szerokość / cm (x)
100
lub (50 - 3000)
Wysokość / cm (y)
100
lub (50 - 3000)
Rodzaj druku / Materiał:
 
zmień
waga: ilosc:
Fototapeta Lateksowa
Fototapeta Fizelinowa Neschen Wallpaper L-UV Smooth / Sand to tapeta filzelinowa dedykowana do tworzenia indywidulanych wystrojów pomieszczeń. Produkt występuje w dwóch rodzajach struktury powierzchni: gładkiej (smooth) i drobnego piasku (sand). Montaż tapety wykonuje się za pomocą standardowych narzędzi – klejem smarujemy wyłącznie ścianę. Po wydruku materiał jest odporny na tarcie i czyszczenie jak tapety na bazie PCW. Produkt niezadrukowany i zadrukowany jest klasyfikowany jako trudnopalny (EN-13501: klasa C-s1, d0) oraz dysponuje oznaczeniem CE. Celuloza użyta do produkcji tapety ma certyfikat FSC.
Fototapeta Samoprzylepna Samoprzylepna fototapeta celulozowo-filzelinowa przeznaczona do tworzenia własnych aranżacji wnętrz (fototapet). Tapeta występuje w dwóch wersjach struktury powierzchni: - gładkiej (smooth)
- drobnego piasku (sand).
Produkt jest samoprzylepny i nie wymaga stosowania zewnętrznego kleju. Zastosowany w tapecie klej akrylowy jest trwale elastyczny i charakteryzuje się wysoką przyczepnością. Montaż tapety odbywa się przy zastosowaniu standardowych narzędzi do aplikacji. Produkt posiada atest trudnopalności i spełnia wymagania dla klasy B1 wg normy DIN 4102-1. Wykorzystana do produkcji tapety celuloza posiada certyfikatem FSC.

   Holistyczne wychowanie dziecka oznacza, że dla rodzica ważne są wszelkie bodźce dostarczane maluchowi. Wszystko kształtuje  maluszka i pozwala na prawidłowy rozwój. Tapeta, choć wydawała by się rzeczą dość błahą, jednak nią nie jest. Dziecko będzie stykało się nią każdego dnia, przez wiele miesięcy. Musi zatem być przyjazna dla dziecka, musi zapewniać mu komfort i zachęcać do zabawy. Fajnie byłoby również gdyby pasowała do ogólnego wystroju pokoju oraz do stylu, w jakim jest urządzony. Harmonia otoczenia bardzo pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Fototapeta „Król miś” przedstawia przyjaznego misia w koronie – bez wątpienia jest to król najbliższego lasu! Mając w pokoju takiego przyjaciela, dziecko może czuć się bezpiecznie! Stawiamy na ciepłą, pastelową kolorystykę. Nasze tapety nie rażą intensywnością kolorów i nie pobudzają przesadnie. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z nami!