OfertafototapetyFototapeta „Chmurki i gwiazdki” 
WZÓR Z CMS:
Fototapeta „Chmurki i gwiazdki”

Fototapeta „Chmurki i gwiazdki”


Czas realizacji: 2-3 dni
115.00


Ilość
- +
Cena:
Wymiary:
 
zmień
Szerokość / cm (x)
100
lub (50 - 3000)
Wysokość / cm (y)
100
lub (50 - 3000)
Rodzaj druku / Materiał:
 
zmień
waga: ilosc:
Fototapeta Lateksowa
Fototapeta Fizelinowa Neschen Wallpaper L-UV Smooth / Sand to tapeta filzelinowa dedykowana do tworzenia indywidulanych wystrojów pomieszczeń. Produkt występuje w dwóch rodzajach struktury powierzchni: gładkiej (smooth) i drobnego piasku (sand). Montaż tapety wykonuje się za pomocą standardowych narzędzi – klejem smarujemy wyłącznie ścianę. Po wydruku materiał jest odporny na tarcie i czyszczenie jak tapety na bazie PCW. Produkt niezadrukowany i zadrukowany jest klasyfikowany jako trudnopalny (EN-13501: klasa C-s1, d0) oraz dysponuje oznaczeniem CE. Celuloza użyta do produkcji tapety ma certyfikat FSC.
Fototapeta Samoprzylepna Samoprzylepna fototapeta celulozowo-filzelinowa przeznaczona do tworzenia własnych aranżacji wnętrz (fototapet). Tapeta występuje w dwóch wersjach struktury powierzchni: - gładkiej (smooth)
- drobnego piasku (sand).
Produkt jest samoprzylepny i nie wymaga stosowania zewnętrznego kleju. Zastosowany w tapecie klej akrylowy jest trwale elastyczny i charakteryzuje się wysoką przyczepnością. Montaż tapety odbywa się przy zastosowaniu standardowych narzędzi do aplikacji. Produkt posiada atest trudnopalności i spełnia wymagania dla klasy B1 wg normy DIN 4102-1. Wykorzystana do produkcji tapety celuloza posiada certyfikatem FSC.

   Chmurki to bardzo popularny motyw w pokojach dzieci. Często chmurki pojawiają się na zasłonkach lub na kołderkach. W ich kształcie są poduszeczki, a także półki ścienne. Nie powinno wiec dziwić, że tak często pojawiają się one również na tapetach do pokoju dziecięcego. Chmurki bardzo przyjemnie się kojarzą, zachęcają do ćwiczenia wyobraźni, wprowadzają miły nastrój.  Nasze chmurki i gwiazdki świetnie sprawdzą się w pokoju dziecka! Śpiące chmurki i gwiazdki różnych wielkości dodadzą uroku i sprawią, że pokój dziecka będzie prezentował się niebanalnie!