OfertafototapetyFototapeta „ Wesołe niebo” 
WZÓR Z CMS:
Fototapeta „ Wesołe niebo”

Fototapeta „ Wesołe niebo”


Czas realizacji: 2-3 dni
115.00


Ilość
- +
Cena:
Wymiary:
 
zmień
Szerokość / cm (x)
100
lub (50 - 3000)
Wysokość / cm (y)
100
lub (50 - 3000)
Rodzaj druku / Materiał:
 
zmień
waga: ilosc:
Fototapeta Lateksowa
Fototapeta Fizelinowa Neschen Wallpaper L-UV Smooth / Sand to tapeta filzelinowa dedykowana do tworzenia indywidulanych wystrojów pomieszczeń. Produkt występuje w dwóch rodzajach struktury powierzchni: gładkiej (smooth) i drobnego piasku (sand). Montaż tapety wykonuje się za pomocą standardowych narzędzi – klejem smarujemy wyłącznie ścianę. Po wydruku materiał jest odporny na tarcie i czyszczenie jak tapety na bazie PCW. Produkt niezadrukowany i zadrukowany jest klasyfikowany jako trudnopalny (EN-13501: klasa C-s1, d0) oraz dysponuje oznaczeniem CE. Celuloza użyta do produkcji tapety ma certyfikat FSC.
Fototapeta Samoprzylepna Samoprzylepna fototapeta celulozowo-filzelinowa przeznaczona do tworzenia własnych aranżacji wnętrz (fototapet). Tapeta występuje w dwóch wersjach struktury powierzchni: - gładkiej (smooth)
- drobnego piasku (sand).
Produkt jest samoprzylepny i nie wymaga stosowania zewnętrznego kleju. Zastosowany w tapecie klej akrylowy jest trwale elastyczny i charakteryzuje się wysoką przyczepnością. Montaż tapety odbywa się przy zastosowaniu standardowych narzędzi do aplikacji. Produkt posiada atest trudnopalności i spełnia wymagania dla klasy B1 wg normy DIN 4102-1. Wykorzystana do produkcji tapety celuloza posiada certyfikatem FSC.

   Uśmiechnięty księżyc, słońce, chmurki i gwizdki? Kolorowe niebo to jedna z najfajniejszych tapet jakie mamy w naszej kolekcji! Żółć i pomarańcz rozświetlą każdy pokój! Proponujemy, aby te tapetę wykorzystać w pokoju minimalistycznym z uwagi na to, że sporo się na niej dzieje! Jesteśmy pewni, że Wasz maluch będzie zadowolony! Nasze fototapety wyróżniają się wysoką jakością, piękną kolorystyką, przyjazną dla dziecka grafiką. Oferujemy mnogość wyboru, doskonałe ceny. Jesteśmy przekonani, że nasze fototapety będą się pięknie prezentować w pokoju każdego dziecka. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą – z pewnością każdy z Państwa znajdzie fototapetę idealną!