OfertafototapetyFototapeta „Kolorowe zwierzaki” 
WZÓR Z CMS:
Fototapeta „Kolorowe zwierzaki”

Fototapeta „Kolorowe zwierzaki”


Czas realizacji: 2-3 dni
115.00


Ilość
- +
Cena:
Wymiary:
 
zmień
Szerokość / cm (x)
100
lub (50 - 3000)
Wysokość / cm (y)
100
lub (50 - 3000)
Rodzaj druku / Materiał:
 
zmień
waga: ilosc:
Fototapeta Lateksowa
Fototapeta Fizelinowa Neschen Wallpaper L-UV Smooth / Sand to tapeta filzelinowa dedykowana do tworzenia indywidulanych wystrojów pomieszczeń. Produkt występuje w dwóch rodzajach struktury powierzchni: gładkiej (smooth) i drobnego piasku (sand). Montaż tapety wykonuje się za pomocą standardowych narzędzi – klejem smarujemy wyłącznie ścianę. Po wydruku materiał jest odporny na tarcie i czyszczenie jak tapety na bazie PCW. Produkt niezadrukowany i zadrukowany jest klasyfikowany jako trudnopalny (EN-13501: klasa C-s1, d0) oraz dysponuje oznaczeniem CE. Celuloza użyta do produkcji tapety ma certyfikat FSC.
Fototapeta Samoprzylepna Samoprzylepna fototapeta celulozowo-filzelinowa przeznaczona do tworzenia własnych aranżacji wnętrz (fototapet). Tapeta występuje w dwóch wersjach struktury powierzchni: - gładkiej (smooth)
- drobnego piasku (sand).
Produkt jest samoprzylepny i nie wymaga stosowania zewnętrznego kleju. Zastosowany w tapecie klej akrylowy jest trwale elastyczny i charakteryzuje się wysoką przyczepnością. Montaż tapety odbywa się przy zastosowaniu standardowych narzędzi do aplikacji. Produkt posiada atest trudnopalności i spełnia wymagania dla klasy B1 wg normy DIN 4102-1. Wykorzystana do produkcji tapety celuloza posiada certyfikatem FSC.

   Króliki, pieski, ptaszki, misie – do koloru, do wyboru! Piękne kolory, od różu, przez odcienie zieleni do wyrazistej żółci. Taka kolorystyka pozwala skupić się dziecku na konkretnym zwierzęciu. Wokół zwierząt wirują gwiazdki. Jesteśmy bardzo  ciekawi, które ze zwierzątek najbardziej przypadnie do gustu Twojemu maluszkowi. Co oferujemy naszym klientom? Najwyższej jakości fototapety. Przyjazne dla dzieci wzory, przyjemną kolorystykę, doskonały kontakt, doradztwo na najwyższym poziomie oraz krótki czas realizacji. Zapewniamy również pomoc na każdym etapie współpracy. Zachęcamy do zapoznania się również z innymi wzorami naszych tapet!