OfertafototapetyFototapeta „Małe dinusie” 
WZÓR Z CMS:
Fototapeta „Małe dinusie”

Fototapeta „Małe dinusie”


Czas realizacji: 2-3 dni
115.00


Ilość
- +
Cena:
Wymiary:
 
zmień
Szerokość / cm (x)
100
lub (50 - 3000)
Wysokość / cm (y)
100
lub (50 - 3000)
Rodzaj druku / Materiał:
 
zmień
waga: ilosc:
Fototapeta Lateksowa
Fototapeta Fizelinowa Neschen Wallpaper L-UV Smooth / Sand to tapeta filzelinowa dedykowana do tworzenia indywidulanych wystrojów pomieszczeń. Produkt występuje w dwóch rodzajach struktury powierzchni: gładkiej (smooth) i drobnego piasku (sand). Montaż tapety wykonuje się za pomocą standardowych narzędzi – klejem smarujemy wyłącznie ścianę. Po wydruku materiał jest odporny na tarcie i czyszczenie jak tapety na bazie PCW. Produkt niezadrukowany i zadrukowany jest klasyfikowany jako trudnopalny (EN-13501: klasa C-s1, d0) oraz dysponuje oznaczeniem CE. Celuloza użyta do produkcji tapety ma certyfikat FSC.
Fototapeta Samoprzylepna Samoprzylepna fototapeta celulozowo-filzelinowa przeznaczona do tworzenia własnych aranżacji wnętrz (fototapet). Tapeta występuje w dwóch wersjach struktury powierzchni: - gładkiej (smooth)
- drobnego piasku (sand).
Produkt jest samoprzylepny i nie wymaga stosowania zewnętrznego kleju. Zastosowany w tapecie klej akrylowy jest trwale elastyczny i charakteryzuje się wysoką przyczepnością. Montaż tapety odbywa się przy zastosowaniu standardowych narzędzi do aplikacji. Produkt posiada atest trudnopalności i spełnia wymagania dla klasy B1 wg normy DIN 4102-1. Wykorzystana do produkcji tapety celuloza posiada certyfikatem FSC.

   Dinozaury stanowią jeden z najpopularniejszych motywów dziecięcych. Zwłaszcza mali chłopcy, ale nie tylko ,przepadają za dinozaurami! W pokoju małego dziecka świetnie sprawdzi się tapeta z motywem małych dinozaurów. Na naszej fototapecie znajdują się maluszki białe i w kolorze brudnego różu. Są bardzo przyjazne i bardzo dobrze sprawdzą się w pokoju maluszka. Jeżeli chciałbyś jednak znaleźć tapetę z dużymi dinozaurami, również takie oferujemy! Nasza oferta jest bogata i zarówno rodzice chłopców jak i dziewczynek znajdą u nas interesujące propozycje. W naszej ofercie fototapet postawiliśmy na pastelowe kolory, które uspokajają i bardzo dobrze wyglądają w pokojach urządzonych w różnych stylach. Chcemy, aby nasze fototapety były jak najbardziej uniwersalne, ale też aby rodzice z łatwością mogli dopasować je do swoich wyobrażeń na temat przestrzeni maluszka.