OfertafototapetyFototapeta „Wśród kaktusów” 
WZÓR Z CMS:
Fototapeta „Wśród kaktusów”

Fototapeta „Wśród kaktusów”


Czas realizacji: 2-3 dni
115.00


Ilość
- +
Cena:
Wymiary:
 
zmień
Szerokość / cm (x)
100
lub (50 - 3000)
Wysokość / cm (y)
100
lub (50 - 3000)
Rodzaj druku / Materiał:
 
zmień
waga: ilosc:
Fototapeta Lateksowa
Fototapeta Fizelinowa Neschen Wallpaper L-UV Smooth / Sand to tapeta filzelinowa dedykowana do tworzenia indywidulanych wystrojów pomieszczeń. Produkt występuje w dwóch rodzajach struktury powierzchni: gładkiej (smooth) i drobnego piasku (sand). Montaż tapety wykonuje się za pomocą standardowych narzędzi – klejem smarujemy wyłącznie ścianę. Po wydruku materiał jest odporny na tarcie i czyszczenie jak tapety na bazie PCW. Produkt niezadrukowany i zadrukowany jest klasyfikowany jako trudnopalny (EN-13501: klasa C-s1, d0) oraz dysponuje oznaczeniem CE. Celuloza użyta do produkcji tapety ma certyfikat FSC.
Fototapeta Samoprzylepna Samoprzylepna fototapeta celulozowo-filzelinowa przeznaczona do tworzenia własnych aranżacji wnętrz (fototapet). Tapeta występuje w dwóch wersjach struktury powierzchni: - gładkiej (smooth)
- drobnego piasku (sand).
Produkt jest samoprzylepny i nie wymaga stosowania zewnętrznego kleju. Zastosowany w tapecie klej akrylowy jest trwale elastyczny i charakteryzuje się wysoką przyczepnością. Montaż tapety odbywa się przy zastosowaniu standardowych narzędzi do aplikacji. Produkt posiada atest trudnopalności i spełnia wymagania dla klasy B1 wg normy DIN 4102-1. Wykorzystana do produkcji tapety celuloza posiada certyfikatem FSC.

   Fototapeta „Wśród kaktusów” to jeden z bardziej oryginalnych wzorów w naszym sklepie Babywall. Nie wszystkie tapety musza przecież przedstawiać zwierzęta! Na tej tapecie znajdują się piękne kaktusy! Skąd te kaktusy? A któż to wie! Może pochodzą z Ameryki Północnej, a może z Południowej? Może przybyły do pokoju dziecka prosto z Madagaskaru, albo ze Sri Lanki? Wraz z dzieckiem można wymyślać wiele historii związanych z przygodami z dalekich krajów, w których tłem lub nawet bohaterami są kaktusy! Jako nieliczna z oferowanych przez nas tapet, ta posiada nieco bardziej wyraziste, ciemniejsze kolory. Świetnie sprawdzi się w jasnym pokoju, w którym pasuje minimalizm.