OfertafototapetyFototapeta „W świecie dinozaurów” 
WZÓR Z CMS:
Fototapeta  „W świecie dinozaurów”

Fototapeta „W świecie dinozaurów”


Czas realizacji: 2-3 dni
115.00


Ilość
- +
Cena:
Wymiary:
 
zmień
Szerokość / cm (x)
100
lub (50 - 3000)
Wysokość / cm (y)
100
lub (50 - 3000)
Rodzaj druku / Materiał:
 
zmień
waga: ilosc:
Fototapeta Lateksowa
Fototapeta Fizelinowa Neschen Wallpaper L-UV Smooth / Sand to tapeta filzelinowa dedykowana do tworzenia indywidulanych wystrojów pomieszczeń. Produkt występuje w dwóch rodzajach struktury powierzchni: gładkiej (smooth) i drobnego piasku (sand). Montaż tapety wykonuje się za pomocą standardowych narzędzi – klejem smarujemy wyłącznie ścianę. Po wydruku materiał jest odporny na tarcie i czyszczenie jak tapety na bazie PCW. Produkt niezadrukowany i zadrukowany jest klasyfikowany jako trudnopalny (EN-13501: klasa C-s1, d0) oraz dysponuje oznaczeniem CE. Celuloza użyta do produkcji tapety ma certyfikat FSC.
Fototapeta Samoprzylepna Samoprzylepna fototapeta celulozowo-filzelinowa przeznaczona do tworzenia własnych aranżacji wnętrz (fototapet). Tapeta występuje w dwóch wersjach struktury powierzchni: - gładkiej (smooth)
- drobnego piasku (sand).
Produkt jest samoprzylepny i nie wymaga stosowania zewnętrznego kleju. Zastosowany w tapecie klej akrylowy jest trwale elastyczny i charakteryzuje się wysoką przyczepnością. Montaż tapety odbywa się przy zastosowaniu standardowych narzędzi do aplikacji. Produkt posiada atest trudnopalności i spełnia wymagania dla klasy B1 wg normy DIN 4102-1. Wykorzystana do produkcji tapety celuloza posiada certyfikatem FSC.

   Dinozaury to jeden z popularniejszych motywów w pokojach dzieci, zwłaszcza chłopców. Szukając zatem fototapety do pokoju dziecięcego warto rozważyć wybór fototapety „W świecie dinozaurów”.  Kolorowe, przyjazne i uśmiechnięte dinozaury rozweselą przestrzeń i oczywiście dziecko! Będzie to z pewnością bardzo duża niespodzianka i radość, dla każdego malucha, który lubi dinozaury. Dużym plusem wyboru takiej tapety jest to, że motyw ten jest bardzo popularny wśród dodatków dla dzieci. Dzięki temu można stworzyć spójną przestrzeń! Przygotowane przez nas tapety charakteryzują się wysoką jakością, są bezpieczne, łatwe w utrzymaniu czystości, a my staramy się realizować zamówienia bardzo szybko! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!