OfertafototapetyFototapeta „ Twoi przyjaciele słonie” 
WZÓR Z CMS:
Fototapeta „ Twoi przyjaciele słonie”

Fototapeta „ Twoi przyjaciele słonie”


Czas realizacji: 2-3 dni
115.00


Ilość
- +
Cena:
Wymiary:
 
zmień
Szerokość / cm (x)
100
lub (50 - 3000)
Wysokość / cm (y)
100
lub (50 - 3000)
Rodzaj druku / Materiał:
 
zmień
waga: ilosc:
Fototapeta Lateksowa
Fototapeta Fizelinowa Neschen Wallpaper L-UV Smooth / Sand to tapeta filzelinowa dedykowana do tworzenia indywidulanych wystrojów pomieszczeń. Produkt występuje w dwóch rodzajach struktury powierzchni: gładkiej (smooth) i drobnego piasku (sand). Montaż tapety wykonuje się za pomocą standardowych narzędzi – klejem smarujemy wyłącznie ścianę. Po wydruku materiał jest odporny na tarcie i czyszczenie jak tapety na bazie PCW. Produkt niezadrukowany i zadrukowany jest klasyfikowany jako trudnopalny (EN-13501: klasa C-s1, d0) oraz dysponuje oznaczeniem CE. Celuloza użyta do produkcji tapety ma certyfikat FSC.
Fototapeta Samoprzylepna Samoprzylepna fototapeta celulozowo-filzelinowa przeznaczona do tworzenia własnych aranżacji wnętrz (fototapet). Tapeta występuje w dwóch wersjach struktury powierzchni: - gładkiej (smooth)
- drobnego piasku (sand).
Produkt jest samoprzylepny i nie wymaga stosowania zewnętrznego kleju. Zastosowany w tapecie klej akrylowy jest trwale elastyczny i charakteryzuje się wysoką przyczepnością. Montaż tapety odbywa się przy zastosowaniu standardowych narzędzi do aplikacji. Produkt posiada atest trudnopalności i spełnia wymagania dla klasy B1 wg normy DIN 4102-1. Wykorzystana do produkcji tapety celuloza posiada certyfikatem FSC.

   Każdy rodzic chce, aby pokój jego dziecka był piękny i aby maluch czuł się w nim dobrze. My nie możemy urządzić pokoju Twojego dziecka za ciebie, ale możemy Ci w tym pomóc oferując piękne wzory fototapet. Fototapeta „ Twoi przyjaciele słonie to doskonały pomysł na stworzenie przyjaznej dla maluszka przestrzeni. Pastelowe kolory i przyjazne duże słonie z pewnością spodobają się każdemu dziecku. Nasze tapety charakteryzują się wysoką jakością, są wykonane z wytrzymałego materiału. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszym sklepie Babywall fototapetę, która spełni wszelkie oczekiwania względem estetyki i bezpieczeństwa.