OfertafototapetyFototapeta „Koale i pandy” 
WZÓR Z CMS:
Fototapeta „Koale i pandy”

Fototapeta „Koale i pandy”


Czas realizacji: 2-3 dni
115.00


Ilość
- +
Cena:
Wymiary:
 
zmień
Szerokość / cm (x)
100
lub (50 - 3000)
Wysokość / cm (y)
100
lub (50 - 3000)
Rodzaj druku / Materiał:
 
zmień
waga: ilosc:
Fototapeta Lateksowa
Fototapeta Fizelinowa Neschen Wallpaper L-UV Smooth / Sand to tapeta filzelinowa dedykowana do tworzenia indywidulanych wystrojów pomieszczeń. Produkt występuje w dwóch rodzajach struktury powierzchni: gładkiej (smooth) i drobnego piasku (sand). Montaż tapety wykonuje się za pomocą standardowych narzędzi – klejem smarujemy wyłącznie ścianę. Po wydruku materiał jest odporny na tarcie i czyszczenie jak tapety na bazie PCW. Produkt niezadrukowany i zadrukowany jest klasyfikowany jako trudnopalny (EN-13501: klasa C-s1, d0) oraz dysponuje oznaczeniem CE. Celuloza użyta do produkcji tapety ma certyfikat FSC.
Fototapeta Samoprzylepna Samoprzylepna fototapeta celulozowo-filzelinowa przeznaczona do tworzenia własnych aranżacji wnętrz (fototapet). Tapeta występuje w dwóch wersjach struktury powierzchni: - gładkiej (smooth)
- drobnego piasku (sand).
Produkt jest samoprzylepny i nie wymaga stosowania zewnętrznego kleju. Zastosowany w tapecie klej akrylowy jest trwale elastyczny i charakteryzuje się wysoką przyczepnością. Montaż tapety odbywa się przy zastosowaniu standardowych narzędzi do aplikacji. Produkt posiada atest trudnopalności i spełnia wymagania dla klasy B1 wg normy DIN 4102-1. Wykorzystana do produkcji tapety celuloza posiada certyfikatem FSC.

   Co wpływa na rozwój dziecka? Z całą pewnością opieka rodziców, to co je i czym się bawi. Jednak, niemniejsze znaczenie ma otoczenie, jego wygląd, estetyka. Dlatego tak wielu rodziców zwraca uwagę na to, jak urządzić pokój maluszka. Nie jest to zadanie łatwe – chcemy żeby pokój był dopasowany do potrzeb noworodka, ale myślimy też nad tym, aby nie wprowadzać zbyt dużych zmian za rok, czy za dwa, które oczywiście wiążą się z dużymi kosztami. Dlatego, warto zastanowić się nad fototapetą – rozwiązaniem, które sprawdzi się przez kilka lat. Koala i panda to egzotyczne zwierzęta, których dziecko nie może spotkać ani na ulicy, tak jak psów czy kotów, ani w parku, tak jak wiewiórek czy wielu ptaków, a nawet w zoo tak jak tygrysów czy lwów, dlatego tapeta ta jest tak atrakcyjna dla dzieci! W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi wzorami naszych fototapet.