OfertafototapetyFototapeta „Jesienny klimat” 
WZÓR Z CMS:
Fototapeta „Jesienny klimat”

Fototapeta „Jesienny klimat”


Czas realizacji: 2-3 dni
115.00


Ilość
- +
Cena:
Wymiary:
 
zmień
Szerokość / cm (x)
100
lub (50 - 3000)
Wysokość / cm (y)
100
lub (50 - 3000)
Rodzaj druku / Materiał:
 
zmień
waga: ilosc:
Fototapeta Lateksowa
Fototapeta Fizelinowa Neschen Wallpaper L-UV Smooth / Sand to tapeta filzelinowa dedykowana do tworzenia indywidulanych wystrojów pomieszczeń. Produkt występuje w dwóch rodzajach struktury powierzchni: gładkiej (smooth) i drobnego piasku (sand). Montaż tapety wykonuje się za pomocą standardowych narzędzi – klejem smarujemy wyłącznie ścianę. Po wydruku materiał jest odporny na tarcie i czyszczenie jak tapety na bazie PCW. Produkt niezadrukowany i zadrukowany jest klasyfikowany jako trudnopalny (EN-13501: klasa C-s1, d0) oraz dysponuje oznaczeniem CE. Celuloza użyta do produkcji tapety ma certyfikat FSC.
Fototapeta Samoprzylepna Samoprzylepna fototapeta celulozowo-filzelinowa przeznaczona do tworzenia własnych aranżacji wnętrz (fototapet). Tapeta występuje w dwóch wersjach struktury powierzchni: - gładkiej (smooth)
- drobnego piasku (sand).
Produkt jest samoprzylepny i nie wymaga stosowania zewnętrznego kleju. Zastosowany w tapecie klej akrylowy jest trwale elastyczny i charakteryzuje się wysoką przyczepnością. Montaż tapety odbywa się przy zastosowaniu standardowych narzędzi do aplikacji. Produkt posiada atest trudnopalności i spełnia wymagania dla klasy B1 wg normy DIN 4102-1. Wykorzystana do produkcji tapety celuloza posiada certyfikatem FSC.

   Fototapeta „Jesienny klimat” została wykonana w delikatnych brązach. Mogłoby się wydawać, że jesień i pastelowe brązy będą tworzyć dość smutny obraz, tymczasem fototapeta jest piękna i daje poczucie wyciszenia i spokoju. Sprawdzi się bardzo dobrze zarówno w pokoju chłopca jak i dziewczynki. Duże liście o różnych kształtach i ciepłe barwy dają piękne połączenie. Dodatkowo na fototapecie znajdują się kropki i inne małe elementy, np. grzybki. Wszystko to w połączeniu daje możliwość tworzenia najróżniejszych historii i opowiadania ich wciąż na nowo… Oferowane przez nas tapety są bezpieczne i wytrzymałe. Zachęcamy do zakupu!