OfertafototapetyFototapeta „Gwiazdki i serduszka” 
WZÓR Z CMS:
Fototapeta „Gwiazdki i serduszka”

Fototapeta „Gwiazdki i serduszka”


Czas realizacji: 2-3 dni
115.00


Ilość
- +
Cena:
Wymiary:
 
zmień
Szerokość / cm (x)
100
lub (50 - 3000)
Wysokość / cm (y)
100
lub (50 - 3000)
Rodzaj druku / Materiał:
 
zmień
waga: ilosc:
Fototapeta Lateksowa
Fototapeta Fizelinowa Neschen Wallpaper L-UV Smooth / Sand to tapeta filzelinowa dedykowana do tworzenia indywidulanych wystrojów pomieszczeń. Produkt występuje w dwóch rodzajach struktury powierzchni: gładkiej (smooth) i drobnego piasku (sand). Montaż tapety wykonuje się za pomocą standardowych narzędzi – klejem smarujemy wyłącznie ścianę. Po wydruku materiał jest odporny na tarcie i czyszczenie jak tapety na bazie PCW. Produkt niezadrukowany i zadrukowany jest klasyfikowany jako trudnopalny (EN-13501: klasa C-s1, d0) oraz dysponuje oznaczeniem CE. Celuloza użyta do produkcji tapety ma certyfikat FSC.
Fototapeta Samoprzylepna Samoprzylepna fototapeta celulozowo-filzelinowa przeznaczona do tworzenia własnych aranżacji wnętrz (fototapet). Tapeta występuje w dwóch wersjach struktury powierzchni: - gładkiej (smooth)
- drobnego piasku (sand).
Produkt jest samoprzylepny i nie wymaga stosowania zewnętrznego kleju. Zastosowany w tapecie klej akrylowy jest trwale elastyczny i charakteryzuje się wysoką przyczepnością. Montaż tapety odbywa się przy zastosowaniu standardowych narzędzi do aplikacji. Produkt posiada atest trudnopalności i spełnia wymagania dla klasy B1 wg normy DIN 4102-1. Wykorzystana do produkcji tapety celuloza posiada certyfikatem FSC.

   Gwiazdki i serduszka to kolejna propozycja dla tych osób, które wolą na tapecie kształty niż zwierzęta. Jeżeli chcesz, aby pokój twojego dziecka był naprawdę przytulny, warto rozważyć zakup właśnie tej fototapety. Sprawdzi się ona zarówno w pokoju chłopca jak i dziewczynki. Gwiazdki są bardzo przyjazne, uśmiechają się i dzięki temu stworzą bardzo przyjemny klimat w pokoju maluszka. Odcienie żółci, szarości i brązy pięknie ze sobą współgrają. Jesteśmy pewni, że tapeta przypadnie do gustu każdemu dziecku!