Babywall – wyjątkowa przestrzeń dla Twojego dziecka! 

Pokój dziecka to miejsce wyjątkowe, w którym maluch powinien czuć się przyjaźnie i bezpiecznie, a także wyjątkowo! Wystrój wnętrza, zwłaszcza tapeta oraz inne dodatki, takie jak  naklejki, plakaty, literki czy canvas, mogą zapewnić niezwykle przytulny klimat, który Twoje dziecko z pewnością pokocha! 

Stworzenie pięknych dziecięcych wnętrz z naszymi tapetami, literkami i innymi elementami wystroju jest naprawdę proste! W kilka chwil możesz zmienić niczym niewyróżniający się w pokój, w wyjątkową przestrzeń! Oferujemy mnogość rodzajów tapet, kolorystyki i wzorów, dzięki czemu możesz aranżować wnętrze zgodnie ze swoimi potrzebami i upodobaniami. 


Mnogość wzorów, kolorów, propozycji… 

W naszej ofercie znajdują się tapety w urzekających kolorach i wzorach. Bez względu na to, czy chcesz urządzić pokój dla chłopca, czy dla dziewczynki, a może pokój neutralny, który pasuje do każdego dziecka, znajdziesz u nas ciekawe propozycje!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zanurzenia się w kolorowy i magiczny świat postaci ze świata bajek i przyrody. Nasze propozycje przygotowane zostały w przyjaznych pastelowych kolorach, które nie przytłoczą przestrzeni, ale będą jej idealnym wypełnieniem! 

Stawiamy na bezpieczeństwo 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, a także spełniając najwyższe normy i wymagania, oferujemy bezpieczny druk fototapet, plakatów i innych wydruków przy pomocy nowoczesnego urządzenia – maszyny produkcyjna HP Latex 370. Dzięki jej zastosowaniu wydruki są bezzapachowe i bezpieczne – można stosować je w żłobkach, przedszkolach, świetlicach i oczywiście w pokojach maluszków. Wykorzytujemy tusze na bazie wody, które spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania w zakresie ich wpływu zarówno na zdrowie, jak i na środowisko. Posiadają one certyfikaty UL ECOLOGO®, GREENGUARD GOLD Certified. Jeżeli chcesz mieć pewność bezpieczeństwa, a zdrowie dziecka jest dla Ciebie najważniejsze, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!